Блог BeriDari

Як організувати легендарний пікнік

Якщо ти шукаєш стандартний перелік рецептів для гриля, чек-ліст що взяти з собою на пікнік із посуду або перелік місць, де його можна організувати - соррі, ми написали, щось куди краще.

Ми впевнені, що класний пікнік - це гарна компанія та смачна їжа. Але для справжнього Burning Man серед пікніків, який запам'ятається надовго та який хочеться повторювати знов і знов не вистачає ще трохи інгредієнтів.

Тримай наші поради, що робити, щоб пікнік став дійсно LEGEN.....

Фотографуйтесь до нестями

Ніхто не говорить, що на кожному пікніку потрібен фотограф, але хтось з iPhone точно знайдеться. То зробіть свої фотки веселішими! Змайструйте свій insta-place і дайте підписникам привід для заздрощів!

Облаштуйте лаунж-зону

Може хтось вже стомився від бір-понгу чи веселощів взагалі або прийшов той самий захід сонця і всі хочуть ним помилуватись.
Парасолька від сонця
Окуляри з фламінго - це дуже круто, але засмага на лобі у формі фламінго - це не дуже файно. Саме тому радимо брати на пікнік парасольки.
Намет
Це такий собі варіант глибокого лаунжу :) Можна покласти спати дітей, а можна поставити ще одну портативну колонку, увімкнути мантри й просто відпочити від відпочинку.

Танцюйте до заходу сонця

Що це за вечірка без музики? Розпочніть усе із запальних хітів, а потім перемістіть колонку в лаунж зону та включіть Cafe del Mar для заходу сонця.

Портативна колонка

Для пікніків краще брати колонку, яку можна підвісити десь повище на дерево, щоб не збити її м'ячем, не залити водою на столі або просто щоб не дістали діти. Домовтесь, що кожен гість має право на 5-7 пісень і змінюйте репертуар!

Грайтесь як діти

Окрім активних ігор по типу квача, футболу, бадмінтону є безліч оригінальних розваг. Б'ємося об заклад, що мало хто із вас запускав змія. Виправте цю ситуацію!
Якщо ваш головний по настільним іграм раптом забув все вдома не засмучуйтесь, пікнік все ще можна зробити легендарним!

Поділіться на команди та спробуйте хоч парочку ігор із цього відео. Вам потрібно брати із собою на пікнік спеціальну екіпіровку, лише стаканчики, банки з-під пива та м'ячик для настільного тенісу.
10 веселих ігор для крутезної вечірки
І все ж, ми маємо нагадти дещо банальне, але важливе.
Не забудьте пакети для сміття.
Бо головне правило Burning Man - не залишати слідів.
Маєш свої таємні рецепти крутезниї пікніків? Ділись з нами на Facebook та отримуй знижку 10%!