Блог BeriDari

Недорогі подарунки для хлопців: mission is not so impossible

Гортаєш стрічку Інстраграм - там подарували квитки на Мальдіви, там Land Rover, тут кросівки за пів твоєї зарплатні. А скоро у гарного друга день народження і ти розумієш, що дві нирки - це розкіш і, схоже, що на дні народженні ти будеш з гарним подарунком, але органів поменьшає.

Та камон, це все минуле століття! Наша підбірка доведе тобі, що можна не тільки купити кльовий та недорогий подарунок для хлопця, а ще й гроші на журавлинний морс для нирок залишаться!

Спойлер
Попереду на тебе чекає 18 варіантів подарунків хлопцю, найдорожчий з яких вартує 450 гривень.
Летс гоу шукати цікавеньке!
Powerballl (міні-тренажер для рук)
Не зрозуміло чи це іграшка, чи справжній тренажер. Але чоловікам подобається і перше, і друге, тому perfect match. Недорогий подарунок хлопцю, який приносить користь для здоров'я — це вже perfect match для тебе, як для людини, що дарує!

Як запакувати? Наша улюблена коробка з сіном + лимони, імбир та вітамін С.
Краватка-метелик
Згадай чи був хлопець колись помічений у такій краватці чи у краватці взагалі. Так? Сміливо вибирай метелик. Зараз є безліч варіантів — дерев'яні, класичні, яскраві однокольорові або з різними принтами.

Як запакувати? Скоріш за все, краватка вже буде в запакована в коробку. Наклей на неї паперовий бант у формі краватки-метелика.
Книга
Точно не знаєш його смаків — даруй або глибоку класику, або сучасний нон-фікшн. Шукай книжки за його професією чи бестселери про управління власною справою — завжди корисно. Книга, мабуть, найкращий недорогий подарунок з глибоким змістом.

Як запакувати? Якщо ви гарні друзі, пошукай коробку від макбука б/ушну (що тільки люди не продають в інтернеті) та вклади книгу туди. На всі дорікання скажи, що ця книга — перший крок до власного бізнесу та власного макбуку. Якщо ви просто друзі — повертаємось до пергаменту (крафтового паперу) та мотузки для банта.
Віск або масло для бороди
Хлопці миють голови гелями для душу, але борода — це святе. Настільки святе, що люди цілий бізнес на барбершопах роблять. Борода в нього як в Аквамена? Кращим подарунком буде віск, щоб можна було гарно її вкладати. Борода, ближча до Доктора Хауса? Бери масло, воно гарно зволожує та пом'якшує. Головне — чи є в нього борода взагалі.

Як запакувати? Обгорни коробку крафтовим папером, роздрукуй максимально схожий на нього силует з бородою і просто наклей на коробку. Можеш роздрукувати вуса окремо і зробити з них листівку.